Nauja B kat. grupė LIETUVIŲ KALBA renkama BIRŽELIO 20 d. 19:30 val. (paskaitos vyksta GYVAI ir nuotoliniu ZOOM)

Nauja B kat. grupė RUSŲ KALBA renkama BIRŽELIO 25 d. 18:00 val. (paskaitos vyksta GYVAI ir nuotoliniu ZOOM)

ltenru

Apie Mus

EUROPIETIŠKO LYGIO VAIRAVIMO MOKYKLA – NAUJAI VAIRUOTOJŲ KARTAI!

Tai geriausia investicija į ateitį visam gyvenimui!

Dar neturite vairuotojo pažymėjimo? Dabar puiki galimybė jį įsigyti! Jums padės Mūsų profesionalūs ir kantrūs teorijos dėstytojai ir vairavimo instruktoriai, todėl dings visos baimės – automobilis ir (arba) motociklas taps Jūsų draugu!

Mes ruošiame  A;  A1; A2 ir  B; kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus.

Teorijos paskaitos vedamos modernioje mokymo klasėje, kurioje yra reguliuojami pagal patogumą individualūs stalai ir kėdės. Mokymai vyksta skaitmeninio projektoriaus pagalba, gausi vizualinė mokomoji medžiaga, pati naujausia KET testų sprendimo programa.

Mokykloje spręsite KET testus patogiai įsitaisę poilsio oazėje, erdvioje, šviesioje aplinkoje, Jums tinkamu laiku. Galite gilinti teorijos žinias su KET testų programa iš namų ar darbo - visur kur tik bus interneto ryšys!

Praktinius įgūdžius galėsite tobulinti erdvioje, privačioje, naujoje vairavimo aikštelėje, esančioje vos 2 min. kelio nuo mokyklos, todėl visas laikas, skirtas mokymui, bus išnaudojamas maksimaliai efektyviai.

Atestuoti ir ilgametę patirtį turintys vairavimo instruktoriai Jus puikiai paruoš saugiam ir savarankiškam vairavimui miesto gatvėmis ir Europos keliais!

Papildomos vairavimo pamokos - Nepasisekė išlaikyti praktinio egzamino? O gal vis nesiryžtate laikyti, manydami, kad esate nepasiruošę? Papildomos vairavimo pamokos padės Jums įgyti pasitikėjimo ir sėkmingai išlaikysite egzaminą!

Taip pat galimybė patobulinti vairavimo įgūdžius (jau turintiems vairuotojo pažymėjimą).

Mokinių patogumui vairavimo mokykloje rengiami pirmosios medicininės pagalbos kursai ir medidicininė gydydytojų komisija būsimiems vairuotojams (už papildomą mokestį!).

Atšilus orams...Svajosite praskrieti įkaitusiu asfaltu ir pajusti vėjo gūsį bei neužstrigti kamščiuose? Rinkitės jau dabar ( „A1“ kategorija nuo 16 metų,  „A2“ nuo 18 metų,  „A“ kategorija nuo 24 metų) vairavimo kursus šiuolaikiškoje, modernioje vairavimo mokykloje ir išmokite valdyti motociklą!

Garantuojame paslaugų kokybę, malonų bendravimą, dėmesį ir atidumą kiekvienam mokiniui!