Nauja B kat. grupė LIETUVIŲ KALBA renkama RUGPJŪČIO 20 d. 19:30 val. (paskaitos vyksta GYVAI ir nuotoliniu ZOOM)

Nauja B kat. grupė RUSŲ KALBA renkama RUGPJŪČIO 27 d. 18:00 val. (paskaitos vyksta GYVAI ir nuotoliniu ZOOM)

ltenru

A1 kategorija

KĄ GALIMA VAIRUOTI TURINT A1 KATEGORIJOS VAIRAVIMO TEISES?

A1 kategorija suteikia Jums teisę vairuoti motociklus, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125  cm3, o galia neviršija 11 kW. Šių motociklų galios ir svorio santykis - ne didesnis kaip 0,1 kW/kg. Taip pat galite vairuoti triračius, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW.

A1 kategorija suteikia teisę vairuoti ir mopedus (priskiriamus AM kategorijai) bei lengvuosius keturračius.

NUO KADA GALIMA PRADĖTI MOKYTIS A1 KATEGORIJĄ?

Jeigu esate sulaukę 16 metų ir daugiau – galite registruotis į A1 kategorijos kursus.

Svarbu paminėti ir tai, jog A1 kategoriją lengviau gali įgyti tie, kurie turi ne mažesnį, kaip 2 metų B kategorijos vairavimo stažą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir yra sulaukę 24 metų (B kategorijos praplėtimas). Eurodraivo vairavimo mokykloje Jums užtenka atlikti 3 vairavimo pamokas (6 akademinės val.) A1 kategorijos motociklu ir A1 kategorija jau Jūsų! Atlikus privalomus pravažiavimus motociklu, mes perduosime duomenis į VĮ „Regitra“, tad Jums liks tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, kuriame bus įrašomas atitinkamas kodas nurodantis, kad Jums suteikta teisė vairuoti A1 kategorijos transporto priemones.

KUO SKIRIASI A1 KATEGORIJOS VAIRAVIMO KURSAI EKSTERNU NUO ĮPRASTŲ KURSŲ „SU GRUPE“?

Esminis skirtumas tarp „Eksternu“ ir „Su grupe“ yra teorijos mokymasis. Mokydamiesi vairavimo kategorijos eksternu, Jūs savarankiškai ruošiatės teorijos egzaminui, kurį laikysite Regitroje. Savarankiškas mokymasis namuose – tai KET knygutės skaitymas, analizavimas, A1 kategorijos KET testų sprendimas internetu be vairavimo mokyklos pagalbos. Pasirinkus mokytis A1 kategoriją eksternu, į vairavimo mokyklą Eurodraivas Jūs atvykstate jau išlaikius teorijos žinių patikrinimo egzaminą VĮ „Regitra“ ir iš karto pradedate praktines vairavimo pamokas motociklu.

Mokydamiesi A1 kategoriją su grupe, kiekvieną kelių eismo taisyklių temą mokotės kartu su vairavimo teorijos mokytojo pagalba, dalyvaujate gyvose arba nuotolinėse A1 kategorijos pamokose nustatytu metu bei gaunate visokeriopą pagalbą, įskaitant individualias konsultacijas, teorijos mokymosi klausimais. Ne gana to, galite atvykti bet kuriuo Jums patogiu metu mūsų darbo valandomis į vairavimo mokyklą spręsti KET testus naudojantis mokykloje esančia kompiuterine programa, kurios testai parengti pagal VĮ „Regitra“ teorijos egzamine esantį klausimyną.

Įprastai teorijos kursas trunka mėnesį laiko, tačiau tuo pačiu metu, kuomet mokotės teorijos, Jūs galite pradėti atlikinėti ir praktinius pravažiavimus motociklu, jeigu esate vairavimo mokyklai pristatę vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą!

Kas įskaičiuota į A1 kategorijos vairavimo kursų kainą rasite paspaudus čia.

KADA VYKSTA A1 KATEGORIJOS PRAKTINIAI VAŽIAVIMAI?

Įprastai vairavimo mokykla pradeda praktinius šios kategorijos mokymus nuo balandžio pradžios iki spalio pabaigos-lapkričio pradžios. Žinoma, viskas priklauso nuo klimato sąlygų, kurios lemia eismo sudėtingumą. Pavyzdžiui, jeigu balandžio mėnesį keliuose vis dar būtų sniego tikėtina, jog pravažiavimus motociklus tektų atidėti.

Tikslios datos, kada sezonas prasideda ir kada baigiasi – nėra, kadangi vairavimo mokykla orientuojasi į VĮ „Regitra” skelbiamo egzaminavimo sezono pradžią ir pabaigą.

AR LAIKYTI A1 KATEGORIJOS TEORIJOS ĮSKAITĄ VAIRAVIMO MOKYKLOJE BŪTINA?

Laikyti teorijos įskaitos vairavimo mokykloje nereikia, nes Jūs atvykstate jau išlaikę teorijos žinių patikrinimo egzaminą Regitroje.

Jeigu mokotės teoriją mokykloje su grupe, tačiau pristatėte vairavimo mokyklai teorijos egzamino išlaikymo pažymą, gautą VĮ „Regitra“, tokiu atveju teorijos įskaitos vairavimo mokykloje taip pat nereikia laikyti.

Visgi, jeigu norėsite laikyti praktinę galutinę įskaitą vairavimo mokykloje, tačiau nebūsite išlaikę teorijos egzamino Regitroje – pirmiausia turėsite išlaikyti teorijos įskaitą vairavimo mokykloje ir tik tuomet galėsite laikyti praktinę galutinę įskaitą A1 motociklu.

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA ATVYKSTANT UŽSIREGISTRUOTI Į KURSUS SU GRUPE

  • Asmens dokumentas
  • Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (registruojantis į kursus turėti nebūtina, galima pristatyti vėliau)

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA ATVYKSTANT UŽSIREGISTRUOTI Į KURSUS EKSTERNU

  • Asmens dokumentas
  • Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, suteikianti teisę vairuoti A1 kategorijos TP
  • Pažyma apie išlaikytą teorijos egzaminą VĮ „Regitra“

Registracija į kursus